دانلود رمزساز بانک سرمایه برای اندروید Sarmaye Bank OTP 3.3.12

رمز ساز سرمایه اپلیکیشن جدید و رسمی از سوی بانک سرمایه می باشد که در جهت تولید رمز پویا – رمز یکبار مصرف راه اندازی شده است و کاربران می توانند برای افزایش امنیت تراکنش ها و پرداخت های آنلاین خود با دانلود رمزساز بانک سرمایه به تولید رمز یکبار مصرف OTP بپردازند و رمز دوم یکبار مصرف 60 ثانیه ای ایجاد کنند. استفاده از رمز پویا بانک سرمایه امنیت اینترنت بانک، خدمات حضوری و غیرحضوری کارت را افزایش داده و احتمال سوء استفاده از آن را به حداقل می ‌رساند.

نکات قابل توجه برنامک رمزساز بانک سرمایه:
جهت فعالسازی برنامه رمزساز و استفاده از آن برای دریافت رمز یکبارمصرف ورود به اینترنت بانک سرمایه، از طریق رمز ایستا که از یکی از شعب بانک دریافت نموده اید وارد اینترنت بانک شده و از طریق منوی تنظیمات اینترنت بانک و مطابق با فایل راهنمای برنامه نسبت به فعالسازی رمزیکبارمصرف خود اقدام نمایید.

جهت فعالسازی برنامک رمزساز واستفاده از آن برای دریافت رمز دوم یکبارمصرف کارت، به یکی از شعب بانک سرمایه مراجعه فرمایید و پس از اقدامات لازم در شعبه، نسبت به فعالسازی مطابق با فایل راهنمای برنامه اقدام نمایید. به منظور استفاده هر چه بهتر از برنامه، لطفا راهنمای آن را به دقت مطالعه  نمایید.

امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشخصات فایل
پست های مشابه
دانلود برنامه ارس بانک حکمت رمز پویا دوم یکبار مصرف برای اندروید نسخه Aras Hekmat Bank 1.7.3 دانلود نرم افزار ارس بانک دی رمز پویا یکبار مصرف اندروید Aras Bank Day 1.7.3 دانلود رمزنت بانک شهر Shahr Bank OTP 4.48.0 برای اندروید دانلود اپلیکیشن رمزینه بانک سامان Ramzine Saman Bank OTP 3.3.6 دانلود رمزساز بانک آینده برای اندروید 1.3 Ayande Bank OTP
دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *